Francuski przez Skype!

//Kiedy można rozpocząć kurs? | Francuski przez Skype 

Zajęcia z francuskiego przez Skype możecie zacząć w każdym momencie! Od teraz podróżując lub dużo pracując również będziecie mogli skorzystać z naszych usług! Wprawdzie nie jesteśmy wielkimi zwolennikami władzy internetu nad naszym życiem, ale idziemy z duchem czasu ?

//Dla kogo? | Francuski przez Skype 

Jest to wspaniała opcja dla aktywnych i zapracowanych, gdyż zaoszczędza sporo czasu ? A poza tym, z nauki w Le Rêve będą mogli skorzystać dzięki temu ludzie z całej Polski (albo nawet całego świata)! ?

Ze względu na indywidualny charakter zajęć materiał dydaktyczny dostosowany jest do Waszych potrzeb i poziomu zaawansowania. Zajęcia świetnie sprawdzają się jako kursy przygotowawcze do międzynarodowych certyfikacji oraz egzaminów. Ponadto nasi lektorzy pracują nad słownictwem specjalistycznym, używanym podczas kursów biznesowych.

//Kiedy? 

Zajęcia przez Skype odbywają się raz lub dwa razy w tygodniu i trwają godzinę zegarową – termin i długość trwania kursu wybieracie sami.

//Prowadzący

Zajęcia z francuskiego przez Skype prowadzą native speakerzy oraz polscy lektorzy, którzy są doświadczeni w prowadzeniu zajęć tego typu.Nasza kadra składa się z młodych i energicznych osób, które z wirtualnym światem radzą sobie wspaniale 😉 To Ty wybierasz, z kim chcesz mieć zajęcia!

//Cennik

   W przypadku pytań oraz zgłoszeń zapraszamy do kontaktu:
Wrocław | szkolalereve@gmail.com, tel. 725 033 261
                            
          Do zobaczenia po drugiej stronie ekranu 😉